Forum dyskusyjne ostropest plamisty

Zauważyłem, ze potrzebne jest miejsce, w którym można podyskutować o ostropeście plamistym. Wychodząc więc na przeciw potrzebom, postanowiłem stworzyć odpowiedni wpis, który będzie pełnił rolę prostego forum dyskusyjnego. Wszak wszyscy wiedzą, jak korzystać z blogów. To proste.

Tutaj możecie porozmawiać o ostropeście. Podzielić się swoimi spostrzeżeniami, radami na temat jak wy stosujecie ostropest plamisty. Tutaj można dzielić się swoimi doświadczeniami.

Niniejszym uważam forum dyskusyjne ostropest plamisty za otwarte. Zapraszam do dyskusji.

Wrzuć na:

Powiązane artykuły

53 komentarze do “Forum dyskusyjne ostropest plamisty”

 1. Bebi napisał(a):

  Witam! Zdiagnozowano u mnie kamicę żółciową. Lekarze wysyłają mnie na operację, jednak najpierw chciałabym spróbować metod naturalnych. Proszę o podpowiedź, czy jest szansa aby dzięki diecie i przyjmowaniu ostropestu pozbyć się kamieni żółciowych? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam

 2. sylwia napisał(a):

  Czy przy braku pecherzyka i po ostrym zapaleniu trzuski mozna stosowac ostropest?

 3. maria napisał(a):

  Bebi można pozbyć się kamieni żółciowych stosując zioła. Ale musisz bezwzględnie przestrzegać diety. I to już cały czas nawet jeśli woreczek będzie bez złogów i kamieni. Mają one tendencje do odkładania się ponownie. Myślę też że mimo diety powinnaś stosować kurację profilaktyczną i powtarzać raz na pół roku lub na rok przyjmowanie ziół. Jeśli będziesz chciała to mogę podać inny wypróbowany sposób na kamienie. I jeszcze mała uwaga dobrze by było wiedzieć jakie to są kamienie, czy wapniowe, czy szczawianowe lub cholesterolowe? Można zrobić w tym celu prześwietlenie RGN. Jeśli na prześwietleniu będą widoczne to znaczy że są one cholesterolowe.
  pozdrawiam marylka

Dodaj komentarz

© 2009 - 2018 Ostropest Plamisty. Wszystkie prawa zastrzeżone. · RSS Artykułów · RSS Komentarzy