Ostropest plamisty cena

Interesuje Cię w jakiej cenie możesz kupić ostropest plamisty? Ostropest Plamisty ze sprawdzonego i pewnego źródła możesz kupić już za jedyne 22 zł za kuracje miesięczną. Musisz przyznać, ze to naprawdę niewiele. Tylko dwadzieścia dwa złote za zdrową wątrobę to naprawdę nie jest dużo.

Oczywiście możesz znaleźć w internecie ostropest w cenie 15 zł. Tak, ale weź pod uwagę, że takie opakowanie ma o połowę mniej ostropestu. Czyli wystarcza tylko na dwa tygodnie stosowania. Czyli miesięczna kuracja kosztuje już 30 zł. To o 8 złotych więcej niż w miejscu, które polecamy.

Wystarczy kupić kurację na 6 miesięcy i przez pół roku cieszyć się zbawiennym wpływem ostropestu plamistego. Najlepsza cena ostropestu plamistego specjalnie dla Ciebie.

Wrzuć na:

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Ostropest plamisty cena”

 1. stanislaw napisał(a):

  miesięczna kuracja? ale ile jest wagowo tego ostropestu który panstwo oferujecie.

 2. Andrzej napisał(a):

  Miesięczna kuracja to 250 g ostropestu plamistego. I tyle jest w opakowaniu.

 3. Anna napisał(a):

  Czy ostropest kupiony w sklepie nasiennym (20zł za kg) ma mniejszą wartość?
  W sklepie wysyłkowym ze zdrową żywnością znalazłam po 6 zł za100gram
  Pozdrawiam

 4. Andrzej napisał(a):

  Taki ostropest może nie w pełni spełniać swoje zadanie. Nie wiadomo w jaki sposób był przechowywany, jaki ma termin przydatności itd. Jeśli kupujemy go w sklepie to najlepiej by było go wysadzić do ziemi i użyć plonów jakie uzyskamy.

  Nie od dzisiaj wiadomo, że to co tanie w ostatecznym rozrachunku jest drogie. A zioła i rośliny zdrowotne najlepiej kupować w pewnym i sprawdzonym miejscu.

 5. lidka napisał(a):

  Zdrowie nie ma ceny i lepiej kupić ostropest plamisty niż np. butelkę wódki, kilka piw czy kolejne paczki fajek!

 6. barbara napisał(a):

  biorę chemię wlewkowa,polecono mi zastosowanie ostropestu plamistego w celu regeneracji wątroby,chętnie zacznę kurację,tylko nie bardzo wiem,który ostropest kupić,czy ten oferowany w kg,po 14zl za kg,czy też ten po 22zl za miesięczną kurację,może mi ktoś doradzi która opcja jest lepsza.Pozdrawiam

 7. Andrzej napisał(a):

  Ja polecam osobiście ten drugi. Sam go używam. Fakt, jest on w mniejszym opakowaniu ale dzięki temu podczas używania ostropest nie wysycha, nie traci swoich właściwości. Jako, że jest z pewnego i sprawdzonego źródła można być pewnym, że jest pełnowartościowym produktem.

  Ważnym jest też fakt, że ten ostropest pochodzi z nowych, tegorocznych zbiorów. Przez chwilę był nawet niedostępny w sprzedaży. Sytuacja ta gwarantuje, że nie trafisz na coś, co leżało długo w magazynie i straciło swoje właściwości. Jednak wybór należy do Ciebie.

 8. […] sprzed komputera wejdziemy do sklepu (np. tutaj znajdziemy ostropest plamisty w najbardziej korzystnej cenie i doskonałej jakości ), wybierzemy interesującą nas ilość ostropestu, podamy dane do […]

Dodaj komentarz

© 2009 - 2018 Ostropest Plamisty. Wszystkie prawa zastrzeżone. · RSS Artykułów · RSS Komentarzy