Interesuje Cię w jakiej cenie możesz kupić ostropest plamisty? Ostropest Plamisty ze sprawdzonego i pewnego źródła możesz kupić już za jedyne 22 zł za kuracje miesięczną. Musisz przyznać, ze to naprawdę niewiele. Tylko dwadzieścia dwa złote za zdrową wątrobę to naprawdę nie jest dużo.

Oczywiście możesz znaleźć w internecie ostropest w cenie 15 zł. Tak, ale weź pod uwagę, że takie opakowanie ma o połowę mniej ostropestu. Czyli wystarcza tylko na dwa tygodnie stosowania. Czyli miesięczna kuracja kosztuje już 30 zł. To o 8 złotych więcej niż w miejscu, które polecamy.

Wystarczy kupić kurację na 6 miesięcy i przez pół roku cieszyć się zbawiennym wpływem ostropestu plamistego. Najlepsza cena ostropestu plamistego specjalnie dla Ciebie.


8 komentarzy

Andrzej · 18 października 2010 o 14:56

Ja polecam osobiście ten drugi. Sam go używam. Fakt, jest on w mniejszym opakowaniu ale dzięki temu podczas używania ostropest nie wysycha, nie traci swoich właściwości. Jako, że jest z pewnego i sprawdzonego źródła można być pewnym, że jest pełnowartościowym produktem.

Ważnym jest też fakt, że ten ostropest pochodzi z nowych, tegorocznych zbiorów. Przez chwilę był nawet niedostępny w sprzedaży. Sytuacja ta gwarantuje, że nie trafisz na coś, co leżało długo w magazynie i straciło swoje właściwości. Jednak wybór należy do Ciebie.

barbara · 18 października 2010 o 13:02

biorę chemię wlewkowa,polecono mi zastosowanie ostropestu plamistego w celu regeneracji wątroby,chętnie zacznę kurację,tylko nie bardzo wiem,który ostropest kupić,czy ten oferowany w kg,po 14zl za kg,czy też ten po 22zl za miesięczną kurację,może mi ktoś doradzi która opcja jest lepsza.Pozdrawiam

lidka · 21 lipca 2010 o 20:59

Zdrowie nie ma ceny i lepiej kupić ostropest plamisty niż np. butelkę wódki, kilka piw czy kolejne paczki fajek!

Andrzej · 20 maja 2010 o 13:18

Taki ostropest może nie w pełni spełniać swoje zadanie. Nie wiadomo w jaki sposób był przechowywany, jaki ma termin przydatności itd. Jeśli kupujemy go w sklepie to najlepiej by było go wysadzić do ziemi i użyć plonów jakie uzyskamy.

Nie od dzisiaj wiadomo, że to co tanie w ostatecznym rozrachunku jest drogie. A zioła i rośliny zdrowotne najlepiej kupować w pewnym i sprawdzonym miejscu.

Anna · 13 maja 2010 o 12:10

Czy ostropest kupiony w sklepie nasiennym (20zł za kg) ma mniejszą wartość?
W sklepie wysyłkowym ze zdrową żywnością znalazłam po 6 zł za100gram
Pozdrawiam

Andrzej · 24 kwietnia 2010 o 18:24

Miesięczna kuracja to 250 g ostropestu plamistego. I tyle jest w opakowaniu.

stanislaw · 24 kwietnia 2010 o 14:53

miesięczna kuracja? ale ile jest wagowo tego ostropestu który panstwo oferujecie.

Jak kupić ostropest plamisty > Ostropest Plamisty · 15 listopada 2010 o 18:30

[…] sprzed komputera wejdziemy do sklepu (np. tutaj znajdziemy ostropest plamisty w najbardziej korzystnej cenie i doskonałej jakości ), wybierzemy interesującą nas ilość ostropestu, podamy dane do […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *