Uważam, że nie jestem osamotniony w tytułowym problemie. Zapewne wiele osób zastanawia się nad tym, jak na drugi dzień po imprezie szybko dojść do siebie. Ba. Z tym problemem zmagali się już Chińczycy. Tak. Pozwólcie, że zacytuję:

Chińczycy od starożytności zalecali tym, którzy nadużyli alkoholu, picie rano, po imprezie, herbatki z opornika łatkowatego. Jej oryginalna nazwa – xing-jiu-ling – znaczy dokładnie wytrzeźwiacz.

My możemy w tym charakterze (wytrzeźwiacza) można stosować ostropest plamisty. Niezwykle skutecznie chroni on organizm przed skutkami alkoholu.  Liczne badania naukowe potwierdziły, że ostropest plamisty zmniejsza uszkodzenia wątroby, wywołane upojeniem alkoholowym.

Wzmacnia on także wątrobę podnosząc poziom glutationu, związku, który odgrywa kluczową rolę w odtruwaniu. I co niezwykle ciekawe, jest skuteczny zarówno przed, jak i po nadużyciu etanolu.  Dodatkowo ostropest stosuje się do ochrony wątroby u osób z chorobą alkoholową a także u osób przechodzących leczenie odwykowe.

Ostropest plamisty przydaje się także przy oczyszczaniu organizmu z innych trucizn takich jak: leki, trucizny, substancje chemiczne. Jest naturalnym, doskonałym odtruwaczem, który można stosować w postaci naturalnej np. posypując nim potrawy

Jak więc widać ostropest to doskonałe i całkowicie naturalne lekarstwo na skutki dnia poprzedniego. Szczególnie przydatny bywa w niedzielne poranki (lub przedpołudnia) oraz w momencie kiedy musimy naprawdę szybko wytrzeźwieć.

Warto więc już teraz zaopatrzyć się w to doskonałe lekarstwo. Wszak wiadomo, że dobre imprezy mają miejsce niespodziewanie. I lepiej – w razie potrzeby – mieć skuteczne lekarstwo pod ręką.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *