Dzisiaj pojawiła się niezwykle ciekawa informacja o skuteczności ostropestu w walce z rakiem.

Jak podaje PAP:

Ostropest plamisty może zatrzymać rozwój raka płuca. Sylibina, związek zawarty w nasionach ostropestu plamistego, hamuje proliferację raka płuca u myszy – donoszą naukowcy, których artykuł ukazał się w piśmie „Molecular Carcinogenesis” – więcej

To doskonała wiadomość. Ale chciałbym przypomnieć, że o działaniu antyrakowym ostropestu plamistego pisaliśmy już 5 maja 2010 ROKU.  Czyli już bardzo dawno. Powoływaliśmy się na inne badania. Artykuł z pisma Molecular Carcinogenesis tylko je potwierdza i umacnia.

Jak widać działanie ostropestu plamistego jest coraz lepiej przebadane i udokumentowane. Sprawdza się on w leczeniu różnych schorzeń. Nie tylko schorzeń wątroby. Ale także w walce z rakiem.

Jak mówi dr Tyagi Produkty pochodzenia naturalnego, jak sylibina, są równie skuteczne, jak najlepsze testowane obecnie leki.

Czyli, każdy kto stosuje ostropest wzmacnia swój organizm i sprawia, że może obejść się on bez antybiotyków. Byle więcej tak dobrych wiadomości. Bo dają nadzieję i pokazują, że kroczymy dobrą drogą. Wszak to my, stosujący ostropest, wiemy co jest dobre dla nas i naszego organizmu. Dzięki temu dokonujemy trafnych wyborów.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *