Choroby wątroby są powszechne i nie trzeba nikogo o tym przekonywać. Zewsząd atakują nas reklamy lekarstw na wątrobę. Właśnie. Lekarstw. Lekarstw i suplementów na wątrobę. Ktoś może powiedzieć: No i co w tym złego? Niby nic. Jednak może warto się zastanowić nad tymi lekarstwami? Bo najczęściej jest to chemia, która może pomaga wątrobie, ale może negatywnie wpływać na resztę organizmu.

No dobrze. Czasem może to być naturalny środek. Jednak w formie przetworzonej. Czyli moim zdaniem gorszej. No i nie ważne, czy używamy chemii, czy przetworzonych naturalnych środków. W celu regeneracji i leczenia wątroby konieczna jest długotrwała kuracja. I długotrwałe stosowanie.

Długotrwałe i systematyczne stosowanie to klucz. Podobnie jak lekarstwa działa przecież ostropest plamisty. A jest on całkowicie naturalny. Słowo klucz w tym przypadku to NATURALNY. Można stosować go przez bardzo długi czas. Jest skuteczny – niezwykle skuteczny no i jego stosowanie nie niesie za sobą skutków ubocznych. No i nie ma konieczności posiadania recepty jak ma to miejsce w przypadku wielu lekarstw na wątrobę.

Co równie ważne – przy długotrwałym stosowaniu – kuracja ostropestem plamistym jest tańsza. Jak więc widać, stosowanie ostropestu plamistego w celu regeneracji i profilaktyki wątroby jest ze wszech miar uzasadnione. Jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Jest najbardziej skuteczny. Nie ma skutków ubocznych. Nie wymaga recepty. Jest tańszy. Czy trzeba dodawać coś więcej?


1 komentarz

Zuzanna · 16 grudnia 2010 o 08:22

Zgadzam się z tym bo sama to zauważyłam i cieszę się, iż ktoś ma podobne spostrzeżenia i myśli trzeźwo i nie daje się zmanipulować innym. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *