Jak zapewne wiecie głównym zastosowaniem ostropestu plamistego jest profilaktyka i leczenie chorób wątroby. Wpływa on pozytywnie na jej funkcje.

Bierze on udział w leczeniu różnego rodzaju chorób wątroby. Wspomaga procesy leczenia marskości wątroby, leczy jej uszkodzenia i jest niezastąpiony w przypadku zatrucia muchomorem sromotnikowym. Ostropest plamisty jest niezastąpiony także w leczeniu, uodparnianiu i odtruwaniu osób, które pracują w toksycznych środowiskach.

Jak więc widać ostropest plamisty ma jedno, podstawowe zastosowanie, mianowicie wspomaga nasze zdrowie. Jest on całkowicie naturalny i bezpieczny, można więc stosować go stale. Szczególnie dobrze spisuje się w walce z truciznami a jego zastosowanie do leczenia chorób wątroby jest nieocenione.

Ostropest plamisty zastosowanie

Na pytanie: jakie jest podstawowe zastosowanie ostropestu plamistego – można udzielić krótkiej, lecz wyczerpującej odpowiedzi:

Ostropest plamisty idealnie nadaje się do profilaktyki i leczenia chorób wątroby.


2 komentarze

joka · 10 listopada 2010 o 07:49

w moim trybie życia ostropest to wybawienie 🙂

zimny_leszek · 6 listopada 2010 o 13:36

zgadzma się z tym, że podstawowym zastosowaniem ostropestu jest leczenie watroby. dodam też, iż można jeszcze stosować go do leczenia i profilaktyki kamicy żółciowej. A wiem bo sam leczyłem się nim jak cierpiałem właśnie na kamicę żółciową. I skutki są doskonałe.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *