To niestety oczywiste, że wraz z wiekiem zaczynają nękać nas różne schorzenia. Nie możemy już pozwalać sobie na takie podejście do spraw żywienia jak za czasów młodości.

Zachowując jednak zdrowy rozsądek i wzbogacając naszą dietę o zioła,  mamy szansę w dobrym zdrowiu dożyć do późnej starości. Wystarczy ograniczyć spożywanie alkoholu, bardzo tłustych potraw, smażonych potraw, ostrych przypraw.

Niektórzy twierdzą, że zamiast ograniczać najlepiej jest z nich zrezygnować. No  zgadza się. Skoro zrezygnujemy ze wszystkiego, to czy warto długo żyć? Wszak życie po części to również różne przyjemności.  Także te kulinarne.

Jeśli naszą dietę wzbogacimy o zioła wspomagające pracę wątroby i zrezygnujemy z części złej diety,  wtedy komfort naszego życia ulegnie poprawie.

Warto wiedzieć, że jeśli uszkodzimy wątrobę, to bez ścisłej diety się nie obędzie. Lepiej więc zapobiegać niż leczyć. Prawda?

Czy wiesz, że zioła usprawniają pracę wątroby?  Jesteś młody to nie myślisz o tym co będzie później. Nie dbasz o swoją wątrobę. A i tak czujesz się czasem źle. Dlatego też,  zadbaj o swoją wątrobę już teraz.

Nawet jeśli nie czujesz, że wątroba jest chora, to może tylko nie dostrzegasz symptomów? Gdyż bardzo często są one ignorowane.

Zadbaj więc już teraz o swoją wątrobę, postaw na naturę! Wystarczą TYLKO dwie łyżeczki ostropestu dziennie a Twoja wątroba będzie zdrowa. A zdrowa wątroba to zdrowy cały organizm. Ciesz się zdrowiem już teraz. To naprawdę bardzo proste. Wystarczą tylko dwie łyżeczki…
4 komentarze

Mario · 31 stycznia 2011 o 22:45

a ja mam 36 lat i też tak mówiłem jak wy a teraz cierpie

fdsdfsdfd · 23 lutego 2010 o 08:13

tylko czy mlody czlowiek powinien przejmowac sie choresterolem przejmowalem sie tym tak ze dostałem dusznosci a okzalo sie niepotrzebne!

ManieK · 7 lutego 2010 o 23:07

Jak człowiek młody jest to nie przejmuje się tym. Pije je tłusto a na starość cierpieć trzeba.

Jaką dietę stosować przy powiększonej wątrobie Portal Zdrowia · 7 lutego 2010 o 13:26

[…] widać dieta przy powiększonej wątrobie jest drastyczna. Warto również wspomóc wątrobę ziołami. Doskonale sprawdza się ostropest plamisty. Pomaga on regenerować wątrobę. Posted […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *