Postanowiłem podzielić się ze wszystkimi, tym jak stosuję ostropest plamisty. Ostatnio przyszła nowa przesyłka z ostropestem. Pomyślałem sobie: – Dlaczego by nie sfotografować i nie opisać tego jak stosuję ostropest?

Od pomysłu do realizacji nie upłynęło dużo czasu. Od dzisiaj będę się z wami dzielił swoimi spostrzeżeniami z używania ostropestu. Na początek dodam zdjęcie ostropestu. A raczej zdjęcie opakowania z ostropestem, które właśnie do mnie dotarło:

Jak widać, ostropest zapakowany jest w strunową torebkę. Bardzo wygodną. Sztywną. Torebka bez problemu może stać np. na stole. Folia, z której jest zrobione opakowanie, jest sztywna i grubsza od standardowej. Dzięki temu ostropest można wygodnie przechowywać.

Zamknięta, szczelna torebka gwarantuje zachowanie właściwości zdrowotnych ostropestu przez dłuższy czas. No i gwarantuje wygodne korzystanie z niego. Nawet jeśli zamknięta torebka się przewróci, nie będzie problemu. Nic się nie wysypie.

Bardzo spodobało mi się opakowanie ostropestu. Gwarantuje ono połączenie funkcjonalności z wygodą i zabezpieczeniem wartości zdrowotnych.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *