Tak. Już jest dostępny Ostropest Plamisty z tegorocznych zbiorów. Właśnie otrzymałem informację, iż przyszła spora partia z tegorocznych zbiorów. Dzięki temu można dokonać zakupu ostropestu, który przez pewien czas nie był dostępny.

Zamów już teraz Ostropest Plamisty z nowej dostawy. Świeży, o odpowiedniej wilgotności nasion, zbierany całkiem niedawno. Warto też, przygotować sobie odpowiedni zapas ostropestu, gdyż cieszy się on coraz większym powodzeniem.  To sprawia, że coraz więcej osób zaczyna stale stosować ostropest. I może się okazać, że zapasy choć spore, mogą okazać się niewystarczające. A przecież nie warto przerywać kuracji czy profilaktyki.

Zapraszamy na zakupy. Ostropest z nowych zbiorów jest już dostępny. Warto wiedzieć, że pomimo niesprzyjającej pogody tegoroczne zbiory były bardzo udane i udało się nam pozyskać naprawdę wartościowe zioła.


2 komentarze

zośka · 3 listopada 2010 o 07:47

Wczoraj dostałam swój zamówiony ostropest, ten z najnowszych zbiorów i jestem zadowolona bo rzeczywiście jest wysokiej klasy i jest dobrze zapakowany w wygodne opakowanie.

roksal · 3 listopada 2010 o 07:29

Moja zamówiona przesyłka dotarła i naprawdę ten ostropest jest wysokiej klasy. Polecam!

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *